Display LCD M140NWR2 R1
Brand: IVO
Compatibility: M140NWR2 R1
Part Type: LED LCD Screen
Panel Type a-Si TFT-LCD, LCM
Size: 14.0" WideScreen
Resolution: HD (1366x768), WXGA 112PPI
Surface Type: Glossy
Video Connector:40 pin, Width: 1" (25mm)
Compatible Brand - For Acer, For ASUS, For Dell, For HP
A funcionar perfeitamente, Bom estado.
Entrega: em mão em Braga e proximidade.
Brand: IVO
Compatibility: M140NWR2 R1
Part Type: LED LCD Screen
Panel Type a-Si TFT-LCD, LCM
Size: 14.0" WideScreen
Surface Type: Glossy
ID: 661086245
Contactar anunciante
xxx xxx xxx
Publicado 02 de maio de 2026
Display LCD 14.0" M140NWR2